O nas

Filip Wieczorek

Filip Wieczorek
CO, Founder, Coach

absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na jednej z najbardziej prestiżowych uczelni prywatnych Collegium Civitas w Warszawie (pierwsze miejsce w rankingu uczelni niepublicznych, trzecie miejsce spośród wszystkich uczelni wyższych w Polsce) oraz nauk politycznych na Libera Universita Maria SS. Assunta w Rzymie. Absolwent kierunku Coaching And New Life Business na WSAIB w Gdyni. Przez wiele lat podnosił swoje umiejętności komunikacyjne w relacjach interpersonalnych, pracując dla wielu międzynarodowych korporacji oraz dla Telewizji Polskiej i radia, w których kontakt z drugą osobą był rzeczą kluczową. Uczestnik kursów i szkoleń z zakresów komunikacji, technik komunikacyjnych, autoprezentacji oraz warsztatów samodoskonalenia.

Magdalena Maryńczak
CO ds. administracyjnych

absolwentka wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Aktywna uczestniczka Akademii Liderów Rzeczpospolitej. Wieloletnia pracowniczka różnych podmiotów administracyjnych.

Aneta Nowakowska
Specjalista ds. wizerunku

młoda, pełna pasji stylistka, projektantka mody. Specjalistka od stylu i wizerunku. Laureatka wielu konkursów modowych z zakresu projektowania ubrań. Finalistka Ogólnopolskiej Olimpiady z Wiedzy i Umiejętności z Zakresu Projektowania. Absolwentka prestiżowych kursów Akademii Fashion Project.
Angażuje się w różnorodne projekty modowe. Charyzmatyczna trenerka i kreatorka wizerunku współpracująca z wieloma firmami oraz osobami indywidualnymi.