O firmie

Akademia Relacji Interpersonalnych to miejsce, w którym uczymy zarówno kobiety, jak i mężczyzn budowania pewności siebie oraz podnoszenia swojej wartości.
Dajemy Ci umiejętności, które ułatwiają znalezienia partnera poprzez zbudowanie „pozytywnego ja”.
Nasza firma oferuje indywidualne sesje z coachem, psychologiem oraz specjalistą ds. wizerunku, które w znaczący sposób wpłyną na postrzeganie Twojej osoby.
Znajdziemy odpowiedź na pytanie, dlaczego do tej pory Ci nie wychodziło i zrobimy wszystko żebyś tym razem osiągnął sukces. Z nami staje się to możliwe!

W odniesieniu sukcesu pomogą Ci:

  • Coach – na sesjach poruszać będzie takie tematy jak: „Pewność siebie”, „Zmiana negatywnego myślenia”, Sztuka „sprzedania siebie”, oraz będzie prowadził warsztaty z komunikacji, na których wykorzystasz zdobytą wiedzę w praktyce !
  • Psycholog – na sesjach prowadzonych przez panią psycholog dowiesz się jak: pokonać lęk przed nawiązaniem relacji, jak wyeliminować wstyd, jakim typem osobowości jesteś i kto do Ciebie pasuje !
  • Specjalista ds. wizerunku – pomoże zbudować Ci twój wizerunek (lub naprawić stary), rady stylistyczne – na co zwracają uwagę mężczyźni a na co kobiety
O firmie